جدول امتیازات
رتبه تیم بازی امتیاز
1 پرسپولیس 30 61
2 سپاهان 30 58
3 استقلال 30 57
4 پدیده شهرخودرو 30 56
5 تراکتورسازی 30 52
6 ذوب آهن 30 40
7 سایپا 30 38
8 فولاد 30 38
9 صنعت نفت آبادان 30 37
10 نساجی مازندران 30 36
11 پیکان 30 35
12 پارس جنوبی جم 30 30
13 ماشین‌سازی‌تبریز 30 29
14 نفت‌ مسجدسلیمان 30 22
15 سپیدرود رشت 30 20
16 استقلال خوزستان 30 12
مشاهده کامل جدول
تبلیغات
بازی گذشته
استادیوم بنیان دیزل
26 اردیبهشت
ساعت : 21:30
ماشین سازی
پدیده
 
 
1
:
2


بازی پیش رو
ساعت :
- روز
: - ساعت
:- دقیقه
:- ثانیه
نظرسنجی
به نظر شما نتایج و عملکرد تیم فوتبال ماشین سازی تبریز طی فصل هجدهم لیگ برتر در چه حدی بود؟
خوب20 (33%)
متوسط23 (38%)
ضعیف18 (30%)
نشست خبری بعد ازبازی ماشین سازی – فولاد خوزستان
مهاجری: به ناحق باختیم؛ سرمان را بریدند 98-01-09|19:35

سرمربی تیم فوتبال ماشین سازی تبریز از قضاوت داور بازی مقابل فولاد خوزستان انتقاد کرد.

به گزارش روابط عمومی باشگاه فرهنگی ورزشی ماشین سازی تبریز، رضا مهاجری در نشست خبری بعد از بازی مقابل فولاد خوزستان با انتقاد از قضاوت ناعادلانه داور بازی، بیان داشت:  امروز در یک لحظه غفلت متأسفانه بازی را از دست دادیم و در ادامه بارها از روش‌های مختلف و کارهای ترکیبی صاحب موقعیت شدیم، اما متأسفانه به گل نرسیدیم.

سرمربی  تیم فوتبال ماشین سازی تبریز با بیان اینکه اگر این بازی سه روز دیگر ادامه داشت ما به دلایل مختلف نمی‌توانستیم به دروازه فولاد برسیم، افزود: هر زمان که به دروازه فولاد نزدیک شدیم متأسفانه با سوت‌هایی از سوی داور مواجه شدیم. ما روزهای بدتر از این هم باختیم. ما به داور خسته نباشید گفتیم، اما مسئله من با تیم داوری این است که اگر با محروم کردن من کار درست می‌شود مرا محروم کنند، ولی من باید از تیمم دفاع کنم. من همیشه سعی کردم خویشتندار باشم، اما وقتی به چهره بازیکنانم نگاه می‌کنم نمی‌‌توانم این کار را انجام دهم. وقتی اوت می‌انداختیم خطا می‌گرفتند! وقتی داور در بازی با پیکان در دقیقه 95 هند گرفت، اگر در این بازی در دقیقه 90 پنالتی می‌گرفت، چه اتفاقی می‌افتاد؟

مهاجری با تاکید بر اینکه چرا ما باید از قضاوت داوران خوب محروم باشیم، اضافه کرد: نمی‌گویم که داوران جوان برای ما سوت نزنند. چرا سه قضاوت آخر یک داور باید برای ما باشد؟ وقتی به داور می‌گوییم خطا نگرفتید می‌گوید که آوانتاژ داده‌ام، ولی ما در آن صحنه به ضربه خطا نیاز داشتیم نه آوانتاژ. شما ببینید دروازه‌بان فولاد پس از اینکه برای وقت‌کشی از داور کارت زرد،  30 ثانیه هم با داور پشت دروازه حرف زد و دوباره وقت را تلف کرد. داوران باید بازی را مدیریت کنند. من هیچ وقت نخواستم که برای ما سوت بزنند.

وی در ادامه با بیان اینکه این قدر ما را تحت فشار می‌گذارند تا مجبور شویم لب به اعتراض باز کنیم، تصریح کرد:  ما نمی‌خواهیم باخت را توجیه کنیم. ما اشتباه کردیم، گل خوردیم و باختیم. بازیکنان ما خوب بازی کردند و به خصوص در نیمه دوم فولاد در زمین خودش حبس بود و موقعیت‌های خوبی ساختیم، اما داور خوب سوت نزد و یک پنالتی هم برای ما نگرفت. واقعاً خستگی در تن‌مان می‌ماند به خاطر اینکه ناحق سرمان بریده می‌شود.

رضا مهاجری در ادامه اظهاراتش بیان داشت: ما از کمیته داوران چند بار خواستیم که برای ما هم احترام قائل شوند. اگر یک داور در دنیا آمد و سه بازی آخرش در لیگ برتر را برای یک تیم سوت زد، حاضرم به اندازه هر چیز که شما بگویید تاوان بدهم. کسانی که کادر داوری را می‌چینند حواس‌شان نیست و تاس می‌اندازند و داور انتخاب می‌کنند! داوری که همجوار استان ماست انتخاب می‌کنند تا هم برای ما و هم بازی تراکتورسازی سوت بزند. ما به ناحق باختیم، برای فولاد احترام قائلیم اما آنها امروز حقی برای برد نداشتند در یک صحنه خوب کار کردند و به گل رسیدند، اما در دقایق دیگر بازی تیم ما بهتر بود.

مهاجری با بیان اینکه ما چون نه شانس کسب سهمیه داریم و نه سقوط می‌کنیم هر بلایی می‌خواهند سرمان می‌آورند، تصریح کرد: ما در هفته‌های آینده با چهار تیم صدر جدولی بازی داریم. چطور باید روحیه بازیکنان را افزایش دهیم؟! در بازی با پرسپولیس روی کنعانی‌زادگان خطا شد، ولی خطا نگرفتند، شما دارید روحیه را از بازیکنان ما می‌گیرید. من نمی‌گویم که داوران همه چیز را به نفع ما بگیرند، اما نباید یک صحنه 50-50 را هم به نفع ما سوت زده شود؟ ما شرمنده مردمی شدیم که به ورزشگاه آمدند.

گفتنی است، دیدار تیم های ماشین سازی تبریز و فولاد خوزستان از سری رقابت های هفته بیست و سوم لیگ برتر در استادیوم اختصاصی بنیان دیزل با نتیجه یک-صفر به سود میهمان خاتمه یافت.

عملیات
کلوب
ارسال نظر