اَلسَّلامُ عَلَیْکَ یا اَباعَبْدِاللَّه
جدول امتیازات
رتبه تیم بازی امتیاز
1 شهر خودرو 4 9
2 سپاهان 4 8
3 تراکتور 4 8
4 نساجی مازندران 4 7
5 سایپا 4 7
6 پرسپولیس 3 6
7 پارس جنوبی جم 4 5
8 صنعت نفت آبادان 4 5
9 فولاد 4 5
10 پیکان 4 4
11 نفت‌ مسجدسلیمان 4 4
12 ذوب آهن 4 3
13 گل گهرسیرجان 4 3
14 ماشین‌سازی‌تبریز 4 3
15 استقلال 3 2
16 شاهین شهرداری‌بوشهر 4 1
مشاهده کامل جدول
تبلیغات
بازی گذشته
شهدای شهر قدس تهران
جمعه 29 شهریور
ساعت : 19:30
پیکان
ماشین سازی
 
 
6
:
2


بازی پیش رو
استادیوم بنیان دیزل
پنج شنبه 4 مهر
ساعت : ساعت 16:30
ماشین سازی
شاهین شهرداری‌بوشهر
- روز
: - ساعت
:- دقیقه
:- ثانیه
نظرسنجی
پیش بینی نتیجه بازی ماشین سازی تبریز - شاهین بوشهر
برد ماشین‌سازی10 (83%)
تساوی1 (8%)
برد شاهین بوشهر1 (8%)
مهاجری
شاگردانم فعل خواستن را به خوبی صرف کردند از شرایط زمین چمن جم خیلی ناراحت شدم 97-12-24|20:10

سرمربی تیم فوتبال ماشین‌سازی از پیروزی تیمش در خانه پارس جنوبی جم ابراز خرسندی کرد.

به گزارش روابط عمومی باشگاه ماشین سازی تبریز ، محمدرضا مهاجری بعد از برتری یک بر صفر تیمش مقابل پارس جنوبی جم در جمع خبرنگاران اظهار داشت: به بازیکنان و مربیان دو تیم خسته نباشید می‌گویم. واقعاً بازی خوب و جانداری بود. ما در نیمه اول حریف را کنترل کردیم و در نیمه دوم هم برخلاف نیمه اول باد بیشتر به سود تیم ما وزید.

وی افزود: به بازیکنانم خسته نباشید می‌گویم، چرا که امروز خیلی زحمت کشیدند و برد باارزشی را کسب کردیم، اما باید به یک نکته اشاره کنم. امروز واقعاً زمین جم افتضاح بود. من پارسال با پدیده به این شهر آمدم و گفتم زمین جم بهترین زمین لیگ است، اما نمی‌دانم در این یک سال چه اتفاقاتی در اینجا رخ داده که الان این زمین به یک خرابه تبدیل شده است. الان ما از این اتفاق ضرر نکردیم. قطعاً بیشتر از همه خود جمی‌ها ضرر می‌کنند. ما در کل فصل یک بازی اینجا انجام می‌دهیم، اما پارسی‌ها همه‌ی بازی‌های خانگی خود را در اینجا بازی می‌کنند و چنین زمینی به  آنها اجازه نمی‌دهد پیشرفتی داشته باشند. واقعاً حیف است که جم این همه علاقه‌مند دارد، اما زمین خوبی ندارد.

سرمربی تیم فوتبال ماشین‌سازی با اشاره به جو ورزشگاه تختی جم عنوان کرد: قبلاً هم گفته‌ام که جم با این بضاعتی که دارد باید بیشتر از اینها به تیم فوتبالش بها دهد. مهمترین مسئله همین زمین مسابقه است که واقعاً شایسته تیم جم و مردم خونگرم این شهر نیست. از نظر فرهنگی هم واقعاً تماشاگران جم خوب هستند و من خیلی کم دیده‌ و شنیده‌ام که اینجا بخواهند به سرمربی و بازیکن حریف توهین کنند. امیدوارم این تماشاگران تحت‌تأثیر بازی‌های لیگ قرار نگرفته و همین‌طور فرهنگ خوب‌شان را حفظ کنند تا حدی که در آینده فرهنگ تماشاگران این شهر الگویی باشد برای تمام تماشاگران تیم‌های لیگ که البته همه شایسته تقدیر هستند.

مهاجری در واکنش به طرح این موضوع که دخسوس تمارض‌ و وقت‌کشی داشت و این مسئله باعث شد تماشاگران از این مسئله شاکی شوند، گفت: من مخالف این نظر هستم. در کل مسابقه دو بازیکن ما به زمین افتادند. یک بار دخسوس روی زمین افتاد که واقعاً روی او خطا شد، اما داور به اشتباه در این صحنه تصمیم گرفت. اتفاق دیگر مصدومیت بازیکن ما بود که تماشاگران حریف فکر می‌کنند تمارض کرده است، اما او نتوانست به بازی ادامه دهد و تعویض شد. وقتی بازیکن ما تعویض می‌شود مشخص است که مصدوم شده است. من نمی‌دانم چرا در این شرایط بازیکنان پارس جم بازی جوانمردانه را اجرا نکرده و توپی را که ما به بیرون زدیم، مال خود کردند.

وی در مورد قضاوت داور مسابقه نیز خاطرنشان کرد: من در هر شرایطی احترام داوران را نگه داشته و سعی کرده‌ام آخر هر مسابقه به آنها خسته نباشید بگویم، حتی در بازی‌هایی که داوری به ضرر تیمم بوده است. اعتقاد من این است که هر چقدر فشار روی داوران بگذاریم به ضرر خودمان است، چرا که باعث می‌شود آنها با استرس سوت زده و دچار اشتباه شوند. وظیفه تمام مربیان این است که فشار را از روی داوران بردارند. به‌هرحال داشته‌های فوتبالی ما همین داوران هستند و نمی‌توانیم آنها را تغییر دهیم. من خودم در اول فصل گلایه کردم که چرا در چهار بازی اول‌مان، در دو بازی یک داور قضاوت کرد. تا الان هم یک داور باتجربه برای بازی‌های ماشین‌سازی انتخاب نشده است و بابت این مسئله هم گله دارم. به هر صورت ما باید سعی کنیم به داوران اعتراض نکنیم و فشار را از روی آنها برداریم. هر چند که معتقدم امروز داوری به سود جمی‌ها بود.

سرمربی تیم فوتبال ماشین‌سازی در مورد اینکه چرا در اواخر بازی به سمت نیمکت تیمش اعتراض کرده است، گفت: در صحنه‌ای که مهری بازیکن ما آسیب دید و باید تعویض می‌شد سه چهار دقیقه زمان صرف شد تا نیمکت ما بازیکن تعویضی را وارد زمین کند و این خیلی بد است، چرا که ما در آن دقایق پرفشار 10 نفره به بازی ادامه می‌دادیم و نزدیک بود گل تساوی دریافت کنیم. نباید آنقدر تعلل برای یک تعویض صورت گیرد و من به خاطر همین مسئله بود که اعتراض داشتم.

عملیات
کلوب
ارسال نظر