جدول امتیازات
رتبه تیم بازی امتیاز
مشاهده کامل جدول
تبلیغات
بازی گذشته
استادیوم بنیان دیزل
26 اردیبهشت
ساعت : 21:30
ماشین سازی
پدیده
 
 
1
:
2


بازی پیش رو
ساعت :
- روز
: - ساعت
:- دقیقه
:- ثانیه
نظرسنجی
به نظر شما نتایج و عملکرد تیم فوتبال ماشین سازی تبریز طی فصل هجدهم لیگ برتر در چه حدی بود؟
خوب23 (25%)
متوسط39 (43%)
ضعیف29 (32%)
مهاجری
خبر و شیرینی خوبی را برای مردم تبریز به ارمغان آوردیم 97-11-15|17:20

بعد از یک تعطیلی 50 روزه بازی کردن در خانه حریف، حریفی که انتحاری بازی کرد سخت بود.

از اهواز، محمدرضا مهاجری در نشست خبری پس از دیدار استقلال خوزستان مقابل ماشین‌سازی اظهار داشت: بعد از یک تعطیلی 50 روزه بازی کردن در خانه حریف، حریفی که انتحاری بازی کرد سخت بود. برای ما قابل پیش‌بینی بود که استقلال خوزستان با توجه به شرایطش در این بازی می‌آید که ما را ببرد چون با برد مقابل ما می‌توانست به آینده امیدوار باشد. من این شرایط را سال گذشته در پدیده تجربه کرده بودم. گل زودهنگامی روی ضربه ایستگاهی زدیم و خداراشکر در روزی که شرایط لازم را برای بازی کردن نداشتیم توانستیم پیروز شویم. این برد ما را امیدوار کرد و خوشحالم که توانستیم دروازه‌مان را بسته نگه داریم و یک خبر خوب و شیرینی خوبی را برای مردم تبریز داشته باشیم.
وی ادامه داد: ما وظیفه‌مان این است که تیم را برای بردن و بازی کردن آماده کنیم. شاید اگر حریف امروز‌مان تیم دیگری بود با توجه به حریف‌مان استراتژی‌مان را مشخص می‌کردیم. ما در این بازی توانستیم از بازی‌مان جواب بگیریم، 2-3 موقعیت دیگر هم داشتیم ولی یک مقدار بچه‌ها به خاطر بدنسازی و اردوهای پرفشاری که داشتیم سنگین بودند. ما 3 بازیکن ارزشمندمان را از دست دادیم ولی بازیکنان خوبی گرفتیم و قطعا در آینده خبرهای خوبی از ما می‌شنوید.

سرمربی تیم فوتبال ماشین‌سازی گفت: استقلال خوزستان با محدودیت‌ها و ویژگی‌های که داشت تمام تلاشش را کرد و من به آنها خسته‌نباشید می‌گویم. ما با توجه به اینکه امروز شرایط لازم را نداشتیم فوتبال خوبی بازی کردیم و 3 امتیاز را گرفتیم. زمین چمن ورزشگاه هم برای اولین بار است که می‌بینیم کیفیت خوبی نداشت. خدا نکند که با جدا شدن باشگاه فولاد از این ورزشگاه، کیفیت این زمین بد شود. امیدوارم که هیئت فوتبال و مسئولان فوتبال خوزستان تمهیداتی داشته باشند که این زمین و ورزشگاه را حفظ کنند. همیشه فوتبال خوزستان شاداب و پرطراوت و خوب بوده که نباید این فوتبال خوب را از خوزستان دریغ کنیم.
مهاجری افزود: ما می‌خواهیم بهترین نتیجه را بگیریم. با توجه به شرایطی که در نقل و انتقالات نیم فصل وجود دارد این بازیکنانی که جذب کردیم بهترین هستند، من اعتقاد دارم که فرشاد سالاروند فوتبالیست شایسته‌ای است و خوشحالیم که به خدمت گرفتیم، امیدوارم بقیه بازیکنانی هم که جدیدا به ما اضافه شدند بتوانند با ما سریع‌تر هماهنگ شوند. ما 50 روز سخت را با دو اردوی پرفشار پشت سر گذاشتیم ولی هنوز برای رسیدن به آن ایده‌الی که مدنظر من است فاصله داریم.

عملیات
کلوب
ارسال نظر