دعای روز بیستم ماه مبارک رمضان
جدول امتیازات
رتبه تیم بازی امتیاز
1 پرسپولیس 30 61
2 سپاهان 30 58
3 استقلال 30 57
4 پدیده شهرخودرو 30 56
5 تراکتورسازی 30 52
6 ذوب آهن 30 40
7 سایپا 30 38
8 فولاد 30 38
9 صنعت نفت آبادان 30 37
10 نساجی مازندران 30 36
11 پیکان 30 35
12 پارس جنوبی جم 30 30
13 ماشین‌سازی‌تبریز 30 29
14 نفت‌ مسجدسلیمان 30 22
15 سپیدرود رشت 30 20
16 استقلال خوزستان 30 12
مشاهده کامل جدول
تبلیغات
بازی گذشته
استادیوم بنیان دیزل
26 اردیبهشت
ساعت : 21:30
ماشین سازی
پدیده
 
 
1
:
2


بازی پیش رو
ساعت :
- روز
: - ساعت
:- دقیقه
:- ثانیه
نظرسنجی
به نظر شما نتایج و عملکرد تیم فوتبال ماشین سازی تبریز طی فصل هجدهم لیگ برتر در چه حدی بود؟
خوب14 (30%)
متوسط20 (43%)
ضعیف13 (28%)
سرمربی تیم ماشین سازی در نشت خبری قبل بازی با پرسپولیس:
مهمان نوازی یکی از خصایص ویژه مردم تبریز است. 97-09-07|19:30

در بازی فردا تمام توانمان را جهت برد پرسپولیس به کار میگیریم.

سرمربی ماشین‌سازی بیان کرد: همیشه گفتم که تیم‌های شهرستانی چهار بار فرصت دارند تا فوتبالشان از طریق شبکه ملی پخش شود؛ این یکی از شانس‌های ماست که می‌توانیم به واسطه دیدارمان با استقلال و پرسپولیس توانایی‌های که داریم را اثبات کرده و به نمایش بگذاریم؛ مقابل استقلال بازیکنان به خوبی از این فرصت استفاده کردند؛ امیدوارم در بازی فردا بچه‌های ماشین‌سازی حرف اول را در زمین از لحاظ تاکتیکی و نتیجه‌ای بزنند و همانطور که هفته به هفته تماشاگران ما زیاد شدند، فردا هم بیایند به خوبی از شاگردانم حمایت کنند.

مهاجری تصریح کرد: در هفته گذشته 5 بازیکن امید را به ترکیب اضافه کردیم و با تیم کار می‌کنند؛ سعی داریم تا نیم‌فصل صبر کنیم؛ با این شرایط پیش می‌رویم و می‌خواهیم بازیکنان امیدی اضافه کنیم که بتوانند به تیم کمک کنند؛ حضور بازیکنان امید کیفیت تمرینات تیم ما را بالاتر برده و شاداب‌تر کرده است؛ امیدوار هستیم در نیم‌فصل دوم نیز شرایط قراردادی و صدور کارت آنها را انجام دهیم.

او عنوان کرد: خوشبختانه مهمان نوازی یکی از خصایص ویژه مردم تبریز است و ما هم به آن احترام می‌گذاریم. من خیلی جاهای ایران کار کردم، اما کمتر جایی این مهمان نوازی را دیدم.

مهاجری اضافه کرد: همان پرسپولیس که می‌گویند بازیکن ندارد و نیمکت‌اش ضعیف است، در نیم‌فصل دوم همان نیمکت‌نشینان را به من بدهند که قول می‌دهم و می‌نویسم با همان تیم جزو ۶ تیم بالای جدول می‌شوم؛ بازیکنان ذخیره پرسپولیس نفرات کوچکی نیستند؛ ما هم همان مشکلات را داریم ولی دیگر عادت کردم به نداشته‌ها فکر نکنم.

او ادامه داد: ۴ بازیکن مصدوم دارم و یک بازیکن بی‌دلیل در مسابقه قبل محروم شده است؛ کسی از حق ما دفاع نمی‌کند؛ چرا عزیز معبودی باید در دقیقه ۴۳ بازی با سپاهان اخراج شود؟ ؛ آن هم بدون اینکه برخوردی با بازیکن تیم مقابل داشته باشد؛ جلوی چشم کمک داور آن اتفاق افتاد ولی او بدون اینکه به داور بگوید برخوردی رخ نداده، به داور نگفت نباید کارت زرد دوم را بدهد.

سرمربی ماشین‌سازی ابراز کرد: به داشته‌هایمان افتخار می‌کنیم و تمام تمرکزم را روی آنها گذاشتم، اما در زمان تعویض و برخی پست‌ها که محرک تیمم باشد، بازیکن نداریم؛ به همین خاطر مجبور هستم بازیکنان را در پست غیر تخصصی بازی دهم؛ فردا هم قطعا دو بازیکن در پست غیر تخصصی به میدان می‌روند؛ این مسائل دست ما را بسته است ولی با این حال تمام وجودمان را در زمین می‌گذاریم.

مهاجری یک زمان یک سری بازیکن به تیم شخصیت می‌دهد ولی پرسپولیس، تیمی است که به بازیکن شخیصت خواهد داد؛ به جرات می‌توانم بگویم اگر نام پرسپولیس مقابل آن تیمی که برابر تراکتورسازی بازی کرد، نبود، قطعا تراکتور بالای ۳-۲ گل می‌زد ولی نام پرسپولیس و استقلال سنگین است و همین مسئله موجب می‌شود تماشاگر در ورزشگاه حضور پیدا کند، فشار بیشتری به تیم مقابل بیاید، مورد توجه اصحاب رسانه و مباحث داوری باشد که این مسائل شرایط ۵۰-۵۰ را به سود این دو تیم(استقلال و پرسپولیس) می‌کند.

او یادآور شد: اینکه بخواهیم خودمان را از قبل برنده بدانیم، درست نیست؛ البته موجب خوشحالی است که بازیکنان ما عملکردی داشتند که شما معتقد هستید می‌توانیم پرسپولیس را شکست دهیم؛ تمام وجودمان را در زمین می‌گذاریم تا برنده شویم ولی فردا مشخص می‌شود که شرایط مسابقه چطور رقم می‌خورد و این مسائل دست من نیست؛ قول می‌دهم بازیکنان تمام وجودشان را در زمین بگذارند تا بازی خوبی شاهد باشیم.

عملیات
کلوب
ارسال نظر