جدول امتیازات
رتبه تیم بازی امتیاز
1 پرسپولیس 30 61
2 سپاهان 30 58
3 استقلال 30 57
4 پدیده شهرخودرو 30 56
5 تراکتور 30 52
6 ذوب آهن 30 40
7 سایپا 30 38
8 فولاد 30 38
9 صنعت نفت آبادان 30 37
10 نساجی مازندران 30 36
11 پیکان 30 35
12 پارس جنوبی جم 30 30
13 ماشین‌سازی‌تبریز 30 29
14 نفت‌ مسجدسلیمان 30 22
15 سپیدرود رشت 30 20
16 استقلال خوزستان 30 12
مشاهده کامل جدول
تبلیغات
بازی گذشته
استادیوم بنیان دیزل
26 اردیبهشت
ساعت : 21:30
ماشین سازی
پدیده
 
 
1
:
2


بازی پیش رو
ساعت :
- روز
: - ساعت
:- دقیقه
:- ثانیه
نظرسنجی
به نظر شما نتایج و عملکرد تیم فوتبال ماشین سازی تبریز طی فصل هجدهم لیگ برتر در چه حدی بود؟
خوب21 (31%)
متوسط25 (37%)
ضعیف22 (32%)
نشست خبری بعد از بازی ماشین سازی تبریز – استقلال تهران
مهاجری: در نبرد نابرابر مقابل استقلال سربلند بودیم 1397-08-14| 17:40

سرمربی تیم فوتبال ماشین سازی کسب برتری مقابل استقلال تهران را حق مسلم تیمش دانشت.

به گزارش روابط عمومی باشگاه فرهنگی ورزشی ماشین سازی تبریز، محمدرضا مهاجری در نشست خبری بعد از بازی مقابل استقلال‌تهران با قدردانی از حضور هواداران، اظهار داشت:  من هواداران دو تیم ماشین‌سازی و تراکتورسازی را تفکیک نمی‌کنم وما خوشحالیم که از حمایت همه تماشاگران تبریزی برخورداریم و امیدوارم که مردم تبریز از تیم‌های تبریزی حمایت لازم را انجام می‌دهند. از این رو به همه هوادارانی که به ورزشگاه آمدند خسته نباشید می‌گویم

سرمربی تیم فوتبال ماشین سازی تبریز درخصوص عملکرد شاگردانش در بازی امروز نیز بیان داشت:  ما صرفا در دقیقه چهار موقعیت گل داشتیم و می‌توانستیم برنده باشیم و قدر فرصت‌های‌مان را ندانستیم و نمی‌شود کتمان کرد که امروز سیدمهدی رحمتی ستاره میدان بود و باید به او خسته نباشید گفت. اگر می‌توانستیم بازی را ببریم قطعاً اعتمادبه‌نفس‌مان قوی‌تر می‌شد، ولی نشان دادیم که توانایی این کار را داریم.

مهاجری با بیان اینکه در تیمش برای انتخاب ترکیب اصلی با مشکل مواجه است، خاطرنشان کرد: ما امروز چهار، پنج بازیکن مصدوم داشتیم که در این شرایط به میدان رفتند. جا دارد از فرید بهزادی کریمی تشکر کنم که در آن شرایط بازی کرد. ما امروز 90 دقیقه استقلال را تحت فشار قرار دادیم. ما بازی را خیلی خوب مدیریت کردیم، اگرچه دست‌مان بسته بود. خوشحالم که در این بازی گلی دریافت نکردیم، اما نظرم این است که در فاز تهاجمی باید تقویت شویم. امیدوارم با حمایت باشگاه بتوانیم در نیم‌فصل تیم را تقویت ‌کنیم.

وی همچنین با تمجید از عملکرد داور بازی، ابراز داشت: جا دارد به داور خسته نباشید بگویم. اگرچه در دقایق پایانی صحنه‌ای رخ داد که قضاوت در این مورد را به کارشناسان واگذار می‌کنم. با این حال این مسئله هیچ‌چیز از ارزش‌های داور خوب مسابقه کم نمی‌کند.

رضا مهاجری درخصوص ارزیابی خود از آینده تیمش تصریح کرد:  الان ما 11 امتیاز کسب کرده‌ایم که مسلماً خوب نیست و نمی‌‌شود یک روزه همه ایرادات را برطرف کرد. بلکه باید روز‌به‌روز بهتر شویم. امیدوارم روند خوبی را در آینده طی کنیم. در این راه به حمایت باشگاه نیاز داریم. پیش از این تیم گسترش فولاد طرفدار لازم را نداشت، اما الان ما ماشین‌سازی هستیم، یک تیم ریشه‌دار که قطعاً اگر خوب یارگیری کنیم با حمایت هواداران می‌توانیم در نیم‌فصل دوم نتایج بهتری کسب کنیم.

سرمربی تیم ماشین‌سازی در پاسخ به این سؤال که آیا قصد دارد بازیکن خارجی به تیمش بیاورد، گفت: اولویت با بازیکن داخلی است. ما با چند بازیکن مذاکره کرده‌ایم که البته آنها تحت قرارداد باشگاه‌شان هستند و نیم‌فصل تکلیف‌شان مشخص خواهد شد. اگر به هر دلیل نتوانیم بازیکن داخلی جذب کنیم به سراغ بازیکن خارجی خواهیم رفت. ما صرفاً به دنبال پر کردن لیست‌مان نیستیم، بلکه بازیکنی نیاز داریم که راهگشا باشد. من دیروز هم گفتم دست استقلال برای بازیکن باز است و دیدید که امروز پنج شش بازیکنی را بازی دادند که در بازی قبل‌شان در ترکیب نبودند. در حالی که ما مجبور شدیم چهار پنج بازیکن مصدوم خود را بازی دهیم، چون جانشینی برای آنها نداشتیم.

مهاجری در پایان اظهاراتش یادآور شد: ما این شرایط را قبول کرده‌ایم و باید با همین پتانسیلی که داریم تا نیم‌فصل ادامه دهیم. به این خاطر بیشتر کار می‌کنیم تا در بازی‌های آینده بهتر نتیجه بگیریم و تبدیل به تیم منسجم‌تری شویم.

 

عملیات
کلوب
ارسال نظر