خرم‌الحسینی: همه یکدل هستیم تا برنده باشیم

سیدمحمد خرم الحسینی بازیکن جوان ماشین سازی درخصوص شرایط تیم در آستانه بازی مقابل استقلال‌تهران، اظهار داشت: در هر دوبازی اخیر مقابل نفت مسجدسلیمان و بازی جام حذفی که نتیجه مطلوب نگرفتیم، باید هر دو بازی را می بردیم. با اینکه در هردو مسابقه دقایق آخر به گل رسیدیم ولی حق‌مان برد با اختلاف 2 - 3 گل بود ولی متاسفانه بدشانسی آوردیم و توپ هایمان گل نشدند. در جام حذفی هم در نود دقیقه 1-1 کردیم و در ضربات پنالتی بازی را واگذار کردیم که اصلا حقمان باخت نبود.

 وی در خصوص بازی با استقلال هم گفت: بازی با استقلال در زمین خودمان است و مسلماً برای برد وارد میدان می شویم و نه حتی مساوی. به نظرم در بحران نیستیم، در 10 بازی ای که انجام داده ایم 2 باخت داشته ایم و بحران خاصی نیست و تمام تلاش‌مان را خواهیم کرد امروزهم برنده باشیم؛ البته بازی استقلال بازی سختی است و نمی شود گفت باید ببریم ولی همه یکدل هستیم تا برنده باشیم و شرایط‌مان را بهتر کنیم.

 خرم الحسینی در واکنش به مصدومیت چند بازیکن ماشین سازی اظهار داشت: تیم‌مان دو سه نفر مصدوم دارد ولی بچه های جایگزین آنقدر خوب هستند که جواب اعتماد مربیان را بدهند. خدا را شکر تیم‌مان چندان متکی به فرد نیست و همه ما یک تیم هستیم که پشت هم هستیم. انشاالله افراد جایگزین هم فردا روز خوبشان باشد و پاسخ اعتماد سرمربی را به خوبی بدهند.

 او در پایان گفت: جا دارد از هواداران‌مان تشکر کنم، در این دو سه بازی اخیر خیلی خوب حمایتمان کردند ولی متاسفانه هم در بازی با نفت مسجدسلیمان و هم داماش شرمنده‌ آن ها شدیم و نتوانستیم نتایج دلخواه آنان را بگیریم. از همه هواداران می خواهم امروز هم ما را تنها نگذارند تا با یک برد خوب و شیرین بتوانیم دلشان را شاد کنیم.

 نقل از : ورزش سه

نظرات

  • متاسفانه نظری یافت نشد!

نظری بنویسید!