جدول امتیازات
رتبه تیم بازی امتیاز
مشاهده کامل جدول
تبلیغات
بازی گذشته
استادیوم بنیان دیزل
26 اردیبهشت
ساعت : 21:30
ماشین سازی
پدیده
 
 
1
:
2


بازی پیش رو
ساعت :
- روز
: - ساعت
:- دقیقه
:- ثانیه
نظرسنجی
به نظر شما نتایج و عملکرد تیم فوتبال ماشین سازی تبریز طی فصل هجدهم لیگ برتر در چه حدی بود؟
خوب23 (25%)
متوسط39 (43%)
ضعیف29 (32%)
نشست خبری قبل از بازی ماشین سازی تبریز -  استقلال تهران
مهاجری: منت دار هواداران مان هستیم 1397-08-13| 19:04

سرمربی تیم فوتبال ماشین سازی تبریز شرایط روحی و انگیزه بازیکنانش برای بازی مقابل استقلال تهران را مطلوب ارزیابی کرد.

به گزارش روابط عمومی باشگاه فرهنگی ورزشی ماشین سازی تبریز، رضا مهاجری در نشست خبری قبل از بازی مقابل استقلال تهران با ابراز تاسف از بابت ناکامی در صعود به مرحله نیمه نهایی جام حذفی اظهار  داشت:  به جرأت می‌گویم که یک بدهکاری برای ما ماند، نه اینکه بگویم هواداران از ما طلبکار باشند، بلکه با آن انسجامی که در بین هواداران ایجاد شد و حمایت‌هایی که داشتند، مارا منت دار خود کردند.

سرمربی تیم فوتبال ماشین سازی تبریز در ادامه خاطرنشان کرد: مهم این است که بازیکنان ما جنگیدند. ما نمونه‌هایی داشتیم که تیم‌های رده پایین، تیم‌های لیگ برتری را حذف کرده بودند و نمونه آن قشقایی بود که پرسپولیس را حذف کرد.

مهاجری با بیان اینکه ما موقعیت‌هایی داشتیم که تبدیل به گل نشدند، تصریح کرد: امسال تیر دروازه با ما لج کرده است، ولی ان‌شاءالله تلاش می‌کنیم که روز به روز بهتر شویم. من به عنوان مربی تیم ماشین‌سازی نگرشم عوض شده است، چون می‌دانم این تیم جایگاه بالایی در بین مردم تبریز دارد.

وی در ادامه اضافه کرد: اگر بخواهم صادقانه بگویم از روزی که مسئولیت ماشین‌سازی را برعهده گرفتم، سطح بازی ما بهتر شده است. این تیم از دقیقه 60 به بعد دچار مشکل بدنی می‌شد که خداراشکر در دو بازی 120 دقیقه‌ای ابتدا مقابل پارس جنوبی مردانه جنگیدیم و پیروز شدیم، در بازی آخرمان مقابل داماش هم خوب بودیم. پیش از این گل که دریافت می‌کردیم، نمی‌توانستیم جبران کنیم، اما اگر الان گل اول را دریافت کنیم می‌توانیم به بازی برگردیم و نتیجه را تغییر دهیم. آنالیز تیم نشان می‌دهد که در حال پیشرفت هستیم.

مهاجری یادآور شد: یک مشکلی که داریم کمبود بازیکن و خالی بودن دست‌مان است. این تیم از لحاظ بازیکن در مضیقه است و بازیکنان آماده‌سازی خوبی در پیش‌فصل نداشتند. به همین خاطر با فشار آمدن دچار مصدومیت می‌شوند. با توجه به مسائلی که عنوان کردم در بازی فردا چهار بازیکن خود را در اختیار نداریم، ولی چاره‌ای نداریم و باید حرکت کنیم.

رضامهاجری با تاکید بر اینکه تمامی سعی و تلاش کادرفنی و بازیکنان بر کسب جایگاه مناسب در پایان نیم فصل متمرکز است، ابراز داشت: من تمام تلاشم را می‌کنم تا با کمک کادر فنی در نیم‌فصل جایگاه خوبی داشته باشیم و اگر عمری باقی بود تیم را تقویت کنیم تا مردم تبریز را شاد کنیم و از فوتبالی که بازی می‌کنیم، لذت ببریم. باید زیبا بازی کنیم و فوتبال‌مان همراه با نتیجه باشد. تا الان سعی کردیم خوب بازی کنیم، اما نتیجه‌ای که مد‌نظرمان بوده به آن دست نیافتیم. شرایطی را باید رقم بزنیم که در پایان فصل در جایگاه بهتری قرار بگیریم.

وی درخصوص شرایط روحی بازیکنانش بعد از ناکامی در جام حذفی گفت: اگر الان انگیزه دارم و نوید یک بازی خوب را می‌دهم به امید همین بازیکنان است که با حداقل‌ها می‌جنگند. با بازیکنان‌مان می‌جنگیم تا بهترین‌ها را برای خودمان رقم بزنیم. در این چند روز بازیکنان به من انگیزه دادند و می‌دانم که همه آنها فردا تمام‌ وجودشان انگیزه است، چون غرور‌مان جریحه‌دار شده است. فردا نتیجه دست ما نیست، اما این را می‌دانم که بازیکنانم تا جایی که توان دارند می‌جنگند.

سرمربی تیم فوتبال ماشین‌سازی با اشاره به آنالیز صورت گرفته درخصوص عملکرد تیم استقلال، اظهار داشت: ما استقلال را آنالیز کردیم و به دلیل بسته بودن دست‌مان مجبوریم از بازیکنانی استفاده کنیم که در بازی قبل فیکس بازی کردند، اما استقلال بازیکنانی دارد که در بازی‌های گذشته بازی نکردند، در عین حال بازیکنان قابلی هستند.

مهاجری در ادامه اظهاراتش بیان داشت: ما باید ببینیم زمانی که در ماشین سازی هستیم، چقدر پیشرفت کردیم. می‌خواهم کسانی که ما را نقد می‌کنند این مسائل را بدانند. ما باید بدانیم در جایگاهی که هستیم باید پاسخگو باشیم. ما در تعداد پاس 30 درصد و در دوندگی 40 درصد پیشرفت کردیم. در موقعیت‌های تک به تک و خلق موقعیت پیشرفت کردیم و موقعیت کمتری به رقیبان داده‌ایم. قبل از حضور من، در مسابقات برای ضربات ایستگاهی مشکل داشتیم، اما از زمانی که من آمدم خداراشکر موقعیت خاصی به حریفان نداده‌ایم و باید این اجازه را به بازیکنان بدهیم که بیشتر تلاش کنند.

وی در ادامه با بیان اینکه «گل نخوردن فلسفه فوتبال ماست»، تصریح کرد: این موضوع یک بخش مربوط به کادرفنی است و یک بخش هم مربوط به کیفیت کار. کیفیت کار ما کمی اکتسابی است که در تمرینات می‌توانیم اضافه کنیم و مقداری هم ذاتی است. باید تقویت شویم و تمام حرف من همین است که باید تلاش کنیم که از  هر دو سه موقعیت حداقل یکی را به گل تبدیل کنیم. در حال حاضر بیشترین بار گلزنی‌ ما بر روی دوش خالقی‌فر است، اما تلاش می‌کنیم که بازیکنان دیگر را نیز در این موضوع سهیم کنیم. البته همان‌طور که گفتم دست‌مان بسته است. پیمان بابایی خودش مصدوم است و نمی‌تواند بازی کند و امیدواریم در نیم‌فصل دوم شرایط‌مان را بهتر کنیم.

سرمربی تیم فوتبال ماشین‌سازی تبریز همچنین درخصوص بحث تقویت تیمش و اضافه شدن چند بازیکن جدید، خاطرنشان کرد: من حاضرم با همین بازیکنان تا پایان فصل پیش برویم، اما بازیکنی نیاوریم که قیمت‌شان زیاد باشد. ما بازیکنی می‌خواهیم که کیفیتش از بازیکنان فعلی بهتر باشد. مدیریت و مالک باشگاه این مجوز را به ما داده است و تا جایی که بتوانیم بازیکن جدید جذب می‌کنیم و تیم را تقویت خواهیم کرد.

 

عملیات
کلوب
ارسال نظر