جدول امتیازات
رتبه تیم بازی امتیاز
مشاهده کامل جدول
تبلیغات
بازی گذشته
استادیوم بنیان دیزل
26 اردیبهشت
ساعت : 21:30
ماشین سازی
پدیده
 
 
1
:
2


بازی پیش رو
ساعت :
- روز
: - ساعت
:- دقیقه
:- ثانیه
نظرسنجی
به نظر شما نتایج و عملکرد تیم فوتبال ماشین سازی تبریز طی فصل هجدهم لیگ برتر در چه حدی بود؟
خوب23 (25%)
متوسط39 (43%)
ضعیف29 (32%)
مهاجری: برای موفقیت نیاز به تغییر نگرش داریم 1397-08-10| 10:02

سرمربی تیم فوتبال ماشین سازی تبریز بر لزوم تغییر نگرش در تیمش تاکید کرد.

محمدرضا مهاجری درخصوص بازی مقابل داماش گیلان و و حذف از مسابقات جام حذفی با بیان اینکه ما تلاشمان را کردیم و بچه‌ها زحمت کشیدند، اظهار داشت:  جا دارد به تیم مقابل هم که تلاش زیادی داشت، خسته نباشید بگویم که به خواسته خود رسید.

سرمربی تیم فوتبال ماشین سازی تبریز با تاکید بر اینکه باید از نظر روانی و انگیزشی بازیکنان بیشتر کار کنیم، افزود: موقعیت‌های متعدد گلزنی به ویژه در نیمه اول از دست دادیم و فرصت‌های زیادی را تبدیل به گل نکردیم و دروازه‌بان آنها نیز با سه واکنش روز خوبی داشت.

مهاجری درخصوص عملکرد داور بازی نیز خاطرنشان کرد: درباره پنالتی اعلام شده داماش بحثی نداریم ولی  از داوری راضی نیستم و اشتباهات تاثیرگذار بود. برای رسیدن به این مرحله خیلی زحمت کشیدیم ولی نتوانستیم صعود کنیم و ناراحت هستم.

وی در ادامه تصریح کرد: قصد توجیه نداریم ولی تعدادی از نفرات مان در این بازی در اختیار نداشتیم، برای مثال مجبور شدیم به جای زنده‌روح که مصدوم شد، توحید غلامی را با وجود سرماخوردگی به زمین بفرستیم؛ قادری را هم آوردیم تا به‌عنوان وینگر از او استفاده کنیم؛ وقتی هم دفاع کنار ما  حمله می‌کرد، قادری وظیفه داشت برگردد تا فضای پشت او را پوشش دهد.

 رضا مهاجری، تغییر نگرش را لازمه موفقیت تیمش قلمداد کرد و بیان داشت:  با ابتدای فصل و گذشته کاری ندارم ولی می‌خواهیم تغییر نگرش ایجاد کنیم، این کار را انجام می‌دهیم و نیاز به بازیکن داریم؛ چهار، پنج بازیکن را در اختیار نداریم که کارمان را سخت می‌کند؛ بضاعتی نداریم که وقتی این تعداد بازیکن غائب هستند، به مصاف حریفان برویم؛

وی در رابطه با ضربات پنالتی بازی مقابل داماش عنوان داشت: پنالتی‌ها اتفاقی است که به نفع داماش رقم خورد و دخسوس یک پنالتی را مهار کرد ولی دوست داشتم دخسوس سه پنالتی بگیرد که این اتفاق نیافتاد.

مهاجری در ادامه افزود:  از سوی دیگر نوع سفر به قائمشهر برای دیدار با نساجی بازیکنان را دچار خستگی کرد و پس از آن هم ریکاوری و تمرینات مناسبی نداشتیم که این مسائل زنجیروار شد.

سرمربی ماشین‌سازی با بیان اینکه باید تا نیم‌فصل ادامه دهیم تا در آن مقطع بازیکن جدید بگیریم تا به شرایط ایده‌آل برسیم، گفت: البته تا اینجا هم بازیکنان فراتر از انتظار نتیجه گرفتند و می‌خواهیم چهار، پنج بازی تا نیم‌فصل به خیر بگذرد تا نقاط ضعف را پوشش دهیم.

 

عملیات
کلوب
ارسال نظر