اتحاد و همدلی شاگردان مهاجری برای کسب قهرمانی  

گزیده ای از صحبت های چند بازیکن تیم فوتبال ماشین سازی درخصوص بازی مقابل داماش گیلان را در ادامه بخوانید:

موسوی: تلاش می‌کنیم جام حذفی به تبریز برسد

مدافع ماشین سازی در خصوص شرایط تیمش پیش از جدال با داماش می‌گوید: بعد از تساوی مقابل نساجی مازندران اکنون تمرینات مناسبی را برای این بازی پشت سر گذاشته‌ایم. به هیچ عنوان داماش را دست کم نخواهیم گرفت و نمی‌خواهیم کارمان سخت شود.

وی ادامه داد: تیمی که تا این مرحله پیش آمده مسلما حرف‌های زیادی برای گفتن دارد و ماشین سازی هم البته هدف بزرگی در جام حذفی دنبال می‌کند و می‌خواهیم جام را به تبریز بیاوریم. کار سختی داریم و تیم‌های بزرگی مدعی هستند اما ما باید تا آخرین لحظه امیدوار باشیم. اکنون داماش را پیش رو داریم و با تمام توان و تمرکز برابر حریف قرار خواهیم گرفت.

احمد موسوی که در این فصل از حیث گلزنی نیز عملکرد مثبتی از خود به جا گذاشته در خصوص شانس گلزنی‌اش در این بازی می‌گوید: آقای مهاجری فوتبال تهاجمی را می‌پسندد و این برای بازیکنان هم ایده آل است. هدف تیمی ما پیروزی است و این مهم نیست که چه کسی گل بزند. خوشبختانه در این فصل از نظر فنی و فردی شرایط خوبی دارم و توانستم از موقعیت‌ها هم استفاده کنم.

مدافع ماشین سازی در خصوص شانس این تیم برای دستیابی به قهرمانی این رقابت ها گفت: طی هفته‌های اخیر نتایج خوبی کسب کرده‌ایم. مطمئنا نیم نگاهی به جام حذفی داریم و بعد از حذف پارس جنوبی اکنون به دنبال این هستیم تا برابر داماش هم عملکرد خوبی داشته باشیم. خیلی امیدواریم که این جام در این فصل به نماینده تبریز برسد و برای آنها بیشترین توان و تلاش را به کار خواهیم گرفت.

 غلامی: چرا ماشین‌سازی قهرمان جام حذفی نشود؟

هافبک موفق ماشین سازی تبریز از کار سخت تیمش برابر حریف خبر داد و اعلام کرد به هیج عنوان داماش را دست کم نخواهند گرفت.

توحید غلامی، هافبک جنگنده و موفق ماشین سازی در خصوص بازی مقابل داماش گیلان دیدار سختی است و اصلا اینطور نیست که بخواهیم حریف را دست کم بگیریم. آنها به هیچ عنوان ضعیف نیستند و از پتانسیل هوادار و انگیزه برخوردارند و به واسطه آن به این مرحله رسیده‌اند. ما نیز هدف بزرگی در این رقابت‌ها داریم و نمی‌خواهیم حریف را دست کم بگیریم و با این کار حکم حذف خودمان را امضا کنیم.

غلامی با اعلام اینکه تیمش اهداف بزرگی در این جام در ذهن دارد گفت: آقای مهاجری مربی کاربلد و فوق العاده‌ای است. ریتم کاری و فنی تیم با حضور ایشان پیشرفت بزرگی داشته است. ما اکنون تنها برای پیروزی می‌جنگیم و در جام حذفی نیز هدف بزرگی داریم. مطمئنا خودمان را مدعی قهرمانی می‌دانیم و برای آن خواهیم جنگید. چرا ماشین سازی نباید قهرمان جام حذفی شود؟ ما هم از حیث بازیکن و هم کادرفنی شرایط مناسبی داریم و اگر دچار بدشانسی نشویم برای این هدف بزرگ خواهیم جنگید.

 اهل شاخه: ماشین سازی با مهاجری عالی شده است

مدافع تیم ماشین سازی تبریز ابراز امیدواری کرد تیمش امروز داماش گیلان را شکست دهد و به دور بعدی حذفی برسد.

محمد اهل شاخه مدافع ماشین سازی درخصوص بازی مقابل داماش گیلان اظهار داشت: ان شاالله با شکست این تیم به جمع چهار تیم نهایی صعود خواهیم کرد. ما از 4 بازی گذشته مان در 2بازی خانگی 4 امتیاز و 2 بازی خارج از خانه را هم با 2 امتیاز به پایان رساندیم هرچند به اعتقادم فولاد را می توانستیم در اهواز شکست دهیم اما دردقیقه 90 گل خوردیم و نساجی هم که شرایط بازی همانطور که گفتم واقعا سخت بود اما در کل نباختن در خانه حریفان خیلی خوب است.

اهل شاخه همچنین گفت: ماشین سازی با حضور آقای مهاجری خیلی خوب شده و به نظرم حتی ما می توانیم بهتر از این هم باشیم. ایشان خیلی سخت کار می کنند و همه تیم بابت زحمات شبانه روز ایشان سپاسگزار هستند. امیدواریم که با همین روند خوب بتوانیم به جمع 6 تیم بالای جدول اضافه شویم.

مدافع ماشین سازی درباره بازی امروز با داماش گیلانیان افزود: بازی سختی داریم. تیم داماش شگفتی ساز رقابت ها است اما در خانه بازی می کنیم و تلاشمان را به کار می گیریم تا بتوانیم با برد در این مسابقه به دور بعدی صعود کنیم.

 نقل از: ورزش سه

نظرات

  • متاسفانه نظری یافت نشد!

نظری بنویسید!