جدول امتیازات
رتبه تیم بازی امتیاز
مشاهده کامل جدول
تبلیغات
بازی گذشته
استادیوم بنیان دیزل
26 اردیبهشت
ساعت : 21:30
ماشین سازی
پدیده
 
 
1
:
2


بازی پیش رو
ساعت :
- روز
: - ساعت
:- دقیقه
:- ثانیه
نظرسنجی
به نظر شما نتایج و عملکرد تیم فوتبال ماشین سازی تبریز طی فصل هجدهم لیگ برتر در چه حدی بود؟
خوب23 (25%)
متوسط39 (43%)
ضعیف29 (32%)
نشست خبری بعد از بازی نساجی مازندران - ماشین سازی
مهاجری: با دستان خالی، سربلند بازی کردیم 1397-08-03| 18:50

سرمربی تیم فوتبال ماشین سازی تبریز از کسب تساوی برابر نساجی در ساری ابراز رضایت کرد.

به گزارش روابط عمومی باشگاه فرهنگی ورزشی ماشین سازی تبریز، رضا مهاجری، در نشست خبری بعد از بازی مقابل نساجی مازندران با ابراز رضایت از عملکرد شاگردانش اظهار داشت: خوشحالم که در قائمشهر، قلب مازندران بازی کردیم. گذشته از نتیجه بازی جو بسیار خوبی از سوی هواداران در ورزشگاه وجود داشت.

سرمربی تیم فوتبال ماشین‌سازی تبریز در ادامه اضافه کرد: دو تیم امتیازات را تقسیم کردند، اما چیزی که برای من ارزش داشت شور هواداران بود که 90 دقیقه تیم خودشان را تشویق کردند. امیدوارم که همیشه این شرایط در همه شهرها وجود داشته باشد.

مهاجری با بیان اینکه ما نتوانستیم برنامه 20 دقیقه پایانی‌مان را اجرا کنیم، تصریح کرد: چون دست‌مان خالی بود و بازیکن سرعتی روی نیمکت نداشتیم. ما در امر گلزنی موفق نبودیم، اما در فاز دفاعی خوب عمل کردیم و موقعیت چندانی به نساجی ندادیم که این جای تقدیر دارد. اینکه مقابل این تیم، در این ورزشگاه و در این جو سکوها بتوانیم دروازه را بسته نگه داریم، جای تقدیر دارد.

وی درخصوص مسائل داوری بازی نیز تاکید کرد: زمانی که ما در پدیده بودیم به دلیل نداشتن مدیریت داوری‌ها به ضرر ما بود. شاید داوری امروز خیلی صحنه‌ها علیه ما سوت زد، هرچند صحنه‌هایی نبود که در نتیجه بازی تأثیرگذار باشد. البته نور ورزشگاه هم کار را مشکل کرده بود که به نظرم در این ورزشگاه و با این پتانسیل باید نور ورزشگاه تقویت شود.

یادآور می شود تیم فوتبال ماشین سازی تبریز در بازی هفته دهم لیگ برتر در ساری مقابل نساجی مازندران به تساوی یک-یک صفر-صفردست یافت.

 

عملیات
کلوب
ارسال نظر