مهاجری: با همدلی و تلاش روزهای خوبی برای ماشین‌سازی رقم می‌زنیم

رضا مهاجری ، در خصوص اضافه شدنش به این تیم و شرایط ماشین‌سازی اظهار داشت: بالاخره با مشورت‌هایی که انجام شد و با نظر هیأت مدیره و مدیرعامل باشگاه ماشین‌سازی به این تیم اضافه شدم. چند روز است که کار خود را به نحو احسن انجام دادیم. به دنبال این هستیم که با آرامش و تمرینات بیشتر راه خوبی را پیدا کنیم و بتوانیم در لیگ از خودمان دفاع کنیم.

سرمربی تیم فوتبال ماشین سازی تبریز در مورد اینکه گفته می‌شود اخباری و انصاری به ماشین‌سازی اضافه خواهند شد، گفت: اخباری یکی از بهترین دروازه‌بانان ایران است، درست است که به خاطر یکسری مسائل از فوتبال دور بود اما او گلر بااخلاق و ارزشمندی است که پتانسیل خوبی دارد. به دنبال این هستیم تا او را جذب کنیم. مذاکرات خوبی انجام دادیم و ان‌شاءالله اگر به نتیجه رسید به تیم ما اضافه شود؛ چراکه یقین دارم حضور او باعث می‌شود هم ماشین‌سازی سود ببرد و هم او می‌تواند در لیگ بدرخشد. اما در یک مقطعی به جابر انصاری نیاز داشتیم اما به خاطر یکسری مسائل این انتقال صورت نگرفت. در حال حاضر در ۲ یا ۳ پست کمبود بازیکن داریم و با توجه به شرایطی که داریم باید از بازیکنان باکیفیتی استفاده کنیم تا با حضورشان به ماشین‌سازی کمک کنند.

وی در ادامه در خصوص شرایط ماشین‌سازی نیز گفت: ماشین‌سازی تیم بسیار خوبی است. ما تمرینات بسیار خوبی را پشت سر گذاشتیم. بازیکنان بسیار خوبی در اختیار داریم که اگر زمان لازم را داشته باشیم در ادامه می‌توانیم حرفی برای گفتن داشتم باشیم. از فیروز کریمی و کادر فنی قبلی تشکر می‌کنم، زحمات زیادی برای این تیم کشیدند و ما امیدوار هستیم تا با همکاری و تلاش بازیکنان روزهای خوبی را رقم بزنیم. اگر زمان لازم را در این تیم داشته باشم سعی می‌کنیم در ادامه از استعدادهای تبریز هم استفاده کنیم تا بتوانند در سال‌های آینده به فوتبال تبریز کمک کنند.

مهاجری در پایان در باره اینکه گفته می‌شود آندو مصدوم است و به این تیم اضافه شده است، گفت: آندو شرایط خوبی دارد، مصدومیت خاصی هم ندارد و دو روز است که به تمرینات اضافه شده، مطمئناً رفته به رفته به شرایط خوب و آمادگی بالا می‌رسد. مطمئن هستم که اگر آندو آماده باشد می‌تواند به تیم کمک کند.

منبع: خبرگزاری فارس

 

نظرات

  • متاسفانه نظری یافت نشد!

نظری بنویسید!