جدول امتیازات
رتبه تیم بازی امتیاز
1 پدیده 7 16
2 پرسپولیس 7 15
3 سپاهان 7 13
4 سایپا 7 13
5 پیکان 7 12
6 تراکتورسازی 7 10
7 استقلال خوزستان 7 9
8 پارس جنوبی جم 7 8
9 ذوب آهن 7 8
10 فولاد 7 8
11 استقلال 6 7
12 ماشین‌سازی‌تبریز 7 7
13 نساجی مازندران 7 6
14 صنعت نفت آبادان 7 5
15 نفت‌ م.سلیمان 6 3
16 سپیدرود رشت 7 2
مشاهده کامل جدول
تبلیغات
بازی گذشته
استادیوم اختصاصی بنیان دیزل
جمعه 30 شهریور
ساعت : 17:15
ماشین سازی
پارس جنوبی جم
 
 
1
:
0


بازی پیش رو
غدیر اهواز
7 مهر 97
ساعت : 18:45
فولاد
ماشین سازی
- روز
: - ساعت
:- دقیقه
:- ثانیه
نظرسنجی
به نظر شما نتیجه بازی فولاد خوزستان - ماشین سازی تبریز کدام گزینه است؟
برد فولاد خوزستان144 (42%)
تساوی136 (40%)
برد ماشین سازی تبریز62 (18%)
نشست خبری قبل از بازی تراکتورسازی – ماشین‌سازی
بخشی زاده: اگر بدشانس نباشیم سه امتیاز را کسب می‌کنیم 1397-06-07| 12:51

سرمربی تیم فوتبال ماشین‌سازی تبریز از انگیره و آمادگی بازیکنانش برای بازی مقابل تراکتورسازی خبر داد.

به گزارش روابط عمومی باشگاه فرهنگی ورزشی ماشین‌سازی‌تبریز،  یوسف بخشی‌زاده  در نشست خبری قبل از بازی مقابل تراکتورسازی، با بیان اینکه فردا به دنبال انجام بازی شرافتمندانه هستیم، اظهار داشت: تلاش می‌کنیم فوتبالی در حد نام و آوازه خطه آذربایجان ارایه  کنیم تا رضایت تماشاگران را جلب نماییم.

سرمربی تیم فوتبال ماشین‌سازی‌تبریز با قدردانی از تلاش‌های فیروز کریمی در تیم و همچنین اعتمادی که به وی در کادرفنی داشت، تصریح کرد: به‌هر‌حال وقتی امکان ادامه همکاری او در باشگاه مسیر نشد، باشگاه به من اعتماد کرده و از این بابت تشکر می‌کنم.

بخشی‌زاده در ادامه اظهاراتش با اشاره به مصدومیت شش بازیکن تیمش، بیان داشت: با این حال تیم دست و پا بسته‌ای نیستیم و تلاش می‌کنیم که بتوانیم فردا نتیجه خوبی را کسب نماییم.

وی با تاکید بر اینکه ماشین‌سازی‌ در بازی فردا دنبال سه امتیاز خواهد بود، خاطرنشان کرد: تراکتورسازی مقابل سپاهان یک تیم متحول شده نشان داده و  این تیم خیلی نسبت به آغاز فصل تغییر کرده است ولی ما روی نقاط ضعف و قوت این تیم را کار کرده‌ایم و اگر بدشانس نباشیم سه امتیاز بازی را کسب خواهیم کرد.

یوسف بخشی‌زاده در ادامه افزود: در ابتدای فصل بد شانس بودیم و در هر چهار بازی آغاز فصل می‌توانستیم به پیروزی برسیم که با بدشانسی مساوی کردیم.

سرمربی تیم فوتبال ماشین‌سازی‌تبریز هواداران فوتبال تبریز را بهترین هواداران فوتبال جهان قلمداد کرد و ابراز داشت: من زمانی که در تراکتورسازی بازی می‌کردم تبریز یک میلیون جمعیت داشت و در هر بازی ما در باغشمال 30 هزار تماشاگر حضور می‌یافتند حتی بازی‌هایی که حساس نبودند و در همین راستا این انتظار را داریم که در بازی فردا استقبال خوبی از دربی فوتبال تبریز صورت گیرد.

وی با اشاره به  سال های فعالیت خود در تیم تراکتورسازی اظهار داشت: پیشرفت فوتبال خودم را مدیون این تیم می‌دانم اما امروز مربی تیم ماشین سازی هستم و برای پیروزی تیم ماشین سازی مقابل تراکتورسازی نهایت تلاشم را به کار می‌گیرم.

یادآور می‌شود، دیدار تیم‌های فوتبال تراکتورسازی و ماشین سازی در چارچوب مسابقات هفته‌ششم لیگ برتر، ساعت 18 ، فردا – پنج‌‌شنبه 8 شهریور -  در ورزشگاه یادگار امام (ره) تبریز برگزار می‌شود.

 

عملیات
کلوب
ارسال نظر