جدول امتیازات
رتبه تیم بازی امتیاز
1 پرسپولیس 30 61
2 سپاهان 30 58
3 استقلال 30 57
4 پدیده شهرخودرو 30 56
5 تراکتور 30 52
6 ذوب آهن 30 40
7 سایپا 30 38
8 فولاد 30 38
9 صنعت نفت آبادان 30 37
10 نساجی مازندران 30 36
11 پیکان 30 35
12 پارس جنوبی جم 30 30
13 ماشین‌سازی‌تبریز 30 29
14 نفت‌ مسجدسلیمان 30 22
15 سپیدرود رشت 30 20
16 استقلال خوزستان 30 12
مشاهده کامل جدول
تبلیغات
بازی گذشته
استادیوم بنیان دیزل
26 اردیبهشت
ساعت : 21:30
ماشین سازی
پدیده
 
 
1
:
2


بازی پیش رو
ساعت :
- روز
: - ساعت
:- دقیقه
:- ثانیه
نظرسنجی
به نظر شما نتایج و عملکرد تیم فوتبال ماشین سازی تبریز طی فصل هجدهم لیگ برتر در چه حدی بود؟
خوب21 (31%)
متوسط25 (37%)
ضعیف22 (32%)
نشست خبری بعد از بازی صنعت نفت آبادان – ماشین سازی شهریار تبریز
کریمی: ‌سعی کردیم فوتبالی در‌خور نام ماشین‌سازی ارائه دهیم 1397-05-12| 23:27

سرمربی تیم فوتبال ماشین‌سازی‌شهریار‌تبریز تساوی را نتیجه‌ای عادلانه مقابل صنعت‌نفت‌آبادان دانست.

به گزارش روابط عمومی باشگاه فرهنگی ورزشی ماشین سازی شهریار تبریز، فیروز کریمی در نشست خبری بعد از بازی مقابل صنعت نفت آبادان، با بیان اینکه هر دو تیم موقعیت‌های خوبی داشتند اظهار داشت: درست است که یک مقدار نفرات تغییر کرده است اما به هر حال شناخت خوبی داشتیم و بر مبنای همان شناخت برنامه‌ریزی کردیم. 

سرمربی تیم فوتبال ماشین سازی شهریار تبریز در ادامه اضافه کرد:‌ هر دو تیم فوتبال خوبی به نمایش گذاشتند و از نقاط ضعف و قوت یکدیگر با اطلاع بودند گلی که ما زدیم به شکلی بود که احتمالش را می‌دادیم این‌چنین دروازه  حریف را بازی کنیم اما گلی که خوردیم به هیچ‌وجه فکرش را نمی‌کردیم به نظر من صددرصد گلر ما مقصر بود.

کریمی با تاکید بر اینکه اگر بخواهیم واقع‌بینانه نگاه کنیم هر دو تیم موقعیت‌های خوبی داشتند و مساوی نتیجه عادلانه ای بود، افزود: به نظرم اگر کسی بخواهد مقابل نفت آبادان فوتبال بازی کند کارش مشکل است. ما سعی کردیم جلوی آنها فوتبال بازی کنیم و به همین دلیل تلفات دادیم و دو بازیکن ما پاهای‌شان گرفت این هم به خاطر دوندگی زیاد بود. سعی کردیم فوتبالی ارائه دهیم که در خور ماشین‌سازی تبریز باشد و از آن طرف در خور صنعت نفت آبادان باشد که از خودمان می‌دانیم. 

وی درخصوص ارزیابی خود از شرایط تیم صنعت نفت آبادان تصریح کرد: من این تیمی که از نفت آبادان دیدم به نظرم شرایط‌شان خیلی تغییر کرده است یعنی سال گذشته کرار بود و ما پوشش دادیم اما سخت بود که با این تیم بازی کنیم. من بازی که از نفت دیدم احساس کردم بازی آنها خیلی خوب شده نه بحث احمدی بود، نه ایمانی و نه بحث میلاد؛ تقریباً همه در کار تیم سهیم بودند و بازی خوبی شد.

فیروز کریمی در واکنش به تغییر نام باشگاه به ماشین سازی شهریار تبریز بیان داشت: در اصل در موقعیت کار هیچ تغییری صورت نگرفته است همان تیم گسترش فولاد با همان نفرات قبلی است. ماشین‌سازی یکی از تیم‌های باسابقه و هواداران خوب است و حیف است که ما با این تیمی که داریم بدون تماشاگر بودیم.

وی در ادامه افزود: ما تیم را با همان سبک و سیاق حفظ کردیم اما تماشاگر را به خودمان اضافه کرده‌ایم. گرچه خیلی از تیم‌ها هم هستند مانند سیاه‌جامگان که بیشترین تماشاگر را هم داشتند و اگر این تماشاگران به طرفدار هم تبدیل شوند می‌تواند یک وجهه مثبت برای تیم بسازد اما اگر بخواهد به عنوان فقط تماشاگر بیاید دردی را در داخل زمین دوا نخواهد کرد. ما با هواداران قدیمی ماشین‌سازی در ارتباط هستیم فکر می‌کنم این تغییر به نفع تیم ما باشد.

یادآور می‌شود، دیدار تیم های فوتبال صنعت نفت آبادان و ماشین سازی شهریار تبریز از سری رقابت های هفته دوم لیگ برتر با نتیجه یک – یک به پایان رسید.

عملیات
کلوب
ارسال نظر