جدول امتیازات
رتبه تیم بازی امتیاز
1 پدیده 9 20
2 سپاهان 9 19
3 پرسپولیس 8 16
4 پیکان 8 15
5 استقلال 9 14
6 سایپا 9 14
7 تراکتورسازی 9 13
8 پارس جنوبی جم 9 12
9 ذوب آهن 9 10
10 صنعت نفت آبادان 9 9
11 ماشین‌سازی‌تبریز 9 9
12 فولاد 9 9
13 استقلال خوزستان 9 9
14 نساجی مازندران 9 7
15 نفت‌ م.سلیمان 9 4
16 سپیدرود رشت 9 3
مشاهده کامل جدول
تبلیغات
بازی گذشته
استادیوم اختصاصی بنیان دیزل
27 مهر 97
ساعت : 15:30
ماشین سازی
نفت مسجد سلیمان
 
 
1
:
1


بازی پیش رو
ورزشگاه شهید وطنی ساری
ساعت : ساعت 16:30
نساجی مازندران
ماشین سازی
- روز
: - ساعت
:- دقیقه
:- ثانیه
نظرسنجی
به نظر شما نتیجه بازی نساجی مازندران - ماشین سازی تبریز کدام گزینه است؟
برد ماشین سازی171 (46%)
تساوی138 (37%)
برد نساجی مازندران64 (17%)
نشست خبری بعد از بازی ماشین سازی شهریار تبریز – استقلال خوزستان
کریمی: ضعف خودمان دلیل از دست دادن پیروزی بود 1397-05-05| 13:18

سرمربی تیم فوتبال ماشین سازی شهریار تبریز دلیل از دست دادن پیروزی مقابل استقلال خوزستان را حاصل ضعف بازیکنان خودی دانست.

به گزارش روابط عمومی باشگاه فرهنگی ورزشی ماشین سازی شهریار تبریز، فیروز کریمی در نشست خبری بعد از بازی مقابل استقلال خوزستان که به تساوی یک-یک انجامید، اظهار داشت: بازی آن چیزی که دل‌مان می‌خواست نبود و باد بازی هر دو تیم را تحت تاثیر قرار داده بود. نیمه اول به نفع ما بود و نیمه دوم به نفع آنها بود.

سرمربی تیم فوتبال ماشین سازی شهریار تبریز در ادامه با بیان اینکه تعدادی از بازیکنان جوانی که استفاده کردیم نتوانستند به تیم کمک کنند، افزود: در نیمه دوم حتی قبل از گل موقعیت داشتیم که می‌توانستیم کار را تمام کنیم که عرفان افراز از دو قدمی هم نتوانست گلزنی کند. از طرفی روی ضربه‌ای که مقابل من اتفاق افتاد و اصلاً خطا نبود گل تساوی را دریافت کردیم.

وی در ادامه اضافه کرد: اصلاً از بازیکنانم راضی نیستم تنها نکته‌ای که می‌توان به آن دلخوش بود این است که بازی اول بود و باید خیلی‌ها را می‌شناختیم. نحوه عملکردشان را باید می‌دیدیم بازی‌های اول همیشه همین طور غیرقابل پیش‌بینی است. 

کریمی با تاکید بر اینکه از موقعیت‌های به دست آمده نتوانستیم استفاده کنیم، بیان داشت: زمانی که موقعیت به وجود نیاید روی درخشش مدافعان است وقتی خالقی‌فر با 15 سال سابقه بازی از دو قدمی نمی‌تواند سر بزند این توفیق دفاع نیست، ضعف فعلی خالقی‌فر است،‌ اگر بازیکنی مانند افراز بگوییم که جوان است قابل توجیه است.

فیروز کریمی در ادامه افزود: بازیکنی مانند پیمان که توپ را به خاطر خودخواهی به بازیکن خودی نمی‌دهد توفیق حریف نیست ضعف ما است. مطمئن باشید این ضعف را برطرف می‌کنم حتی اگر شده از جوانان به جای هر دوی این نفر استفاده کنم. این کار را خواهیم کرد و درستش می‌کنم.

سرمربی سبزجامگان فوتبال تبریز در پایان اظهاراتش عنوان داشت: در نیمه اول بهتر از حریف بودیم اما در نیمه دوم نسبت به خودمان ضعیف‌تر شدیم.

یادآور می شود دیدار تیم های فوتبال ماشین سازی شهریار تبریز و استقلال خوزستان از سری رقابت های هفته اول لیگ برتر، جمعه 5 مرداد در ورزشگاه یادگار امام (ره) تبریز با تساوی یک-یک به پایان رسید. تک گل ماشین سازی در این بازی را محسن یوسفی به ثمر رساند.

عملیات
کلوب
ارسال نظر