جدول امتیازات
رتبه تیم بازی امتیاز
مشاهده کامل جدول
تبلیغات
بازی گذشته
استادیوم بنیان دیزل
26 اردیبهشت
ساعت : 21:30
ماشین سازی
پدیده
 
 
1
:
2


بازی پیش رو
ساعت :
- روز
: - ساعت
:- دقیقه
:- ثانیه
نظرسنجی
به نظر شما نتایج و عملکرد تیم فوتبال ماشین سازی تبریز طی فصل هجدهم لیگ برتر در چه حدی بود؟
خوب23 (25%)
متوسط39 (43%)
ضعیف29 (32%)
نشست خبری بعد از بازی استقلال خوزستان – گسترش فولاد
کریمی: با ارائه فوتبال حرفه ای به پیروزی دست یافتیم 1397-01-17| 19:20

سرمربی تیم فوتبال گسترش فولاد کسب برتری مقابل استقلال خوستان را حاصل کاربرد سه سیستم تاکتیکی قلمداد کرد.

به گزارش روابط عمومی باشگاه فرهنگی ورزشی گسترش فولاد تبریز، فیروز کریمی در نشست خبری بعد از بازی مقابل استقلال خوزستان که با پیروزی دو - یک تیمش همراه بود، اظهار داشت: بازی از نظر فنی کیفیت خوبی داشت و هر دو تیم به فکر بازی خوبی بودند. شرایط جدول روی عملکرد فنی تیم‌ها تأثیر نگذاشته بود برای این بازی ویسی تاکتیک‌هایی در نظر گرفته بود که ما به خوبی خودمان را با آنها تغییر می‌دادیم.

سرمربی تیم فوتبال گسترش فولاد تبریز با بیان اینکه تیمش ابتدا با سیستم 3-3-4 بعد 1-5-4 و در آخر با سیستم 2-4-4 بازی کردیم، تصریح کرد: علاوه بر گل‌ها هر دو تیم موقعیت‌های خوبی داشتند و کمتر دیدیم که در جریان بازی وقت تلف شود. هر دو تیم بازی رو به جلو را اجرا کردند. بچه‌های ما هم موقعیت‌های زیادی داشتند اما رضا خالقی با تجربه بالایی که داشت از این موقعیت استفاده کرد. از نظر فنی دو تیم خوب بازی کردند اما نتیجه بر حسب تجربه بازیکنان ما به نفع ما تمام شد.

کریمی درخصوص گرمای هوا بر عمکلرد تیم گسترش فولاد در بازی امروز بیان داشت: هوا واقعا گرم بود من که کنار زمین بودم گرمم بود. فکر می‌کند رطوبت بالای 40 درجه بود. با گرما می‌توان کنار آمد اما رطوبت را نمی‌توان تحمل کرد. چون در این صورت بازیکن می‌خواهد آب بخورد اما نمی‌تواند و اگر بخواهد به بازی ادامه دهد به دلیل کمبود آب دچار اختلال هورمونی می‌شود.

وی در ادامه اضافه کرد: گرما و رطوبت روی عملکرد تیم‌ها تأثیر گذاشته بود. با اینکه در نیمه اول آفتاب سوزانی وجود داشت بازی جاندارتری را شاهد بودیم اما تغییر وضعیت هوا روی عملکرد دو تیم تأثیر گذاشت.

سرمربی تیم گسترش فولاد با تاکید بر حفظ انگیزه بازیکنانش برای ادامه مسابقات، اذعان داشت: ما در این بازی یک ثانیه هم به فکر دفاع نبودیم. طبیعی است که ما در این بازی با سیستم یک فوتبال بازی می‌کردیم. آنها فوتبال خوبی را به نمایش گذاشتند و ما هم خوب فوتبال بازی کردیم. با این وضعیت هوا و حساسیتی که در جدول وجود داشت عملکرد دو تیم بسیار خوب بود.

یادآور می شود، تیم فوتبال گسترش فولاد تبریز امروز – جمعه ۱۷ فروردین – از سری رقابت های هفته بیست و هفتم لیگ برتر در اهواز موفق شد، استقلال خوزستان را با گل های رضا خالقی فر ( دقایق ۱۰ – ۸۹ ) با نتیجه دو- یک شکست دهد.

عملیات
کلوب
ارسال نظر