جدول امتیازات
رتبه تیم بازی امتیاز
مشاهده کامل جدول
تبلیغات
بازی گذشته
استادیوم اختصاصی گسترش فولاد
جمعه 5 مرداد 97
ساعت : 20:00
گسترش فولاد
استقلال خوزستان
 
 
0
:
0


بازی پیش رو
تختی آبادان
جمعه 12 مرداد
ساعت : 20:45
صنعت نفت
گسترش فولاد
- روز
: - ساعت
:- دقیقه
:- ثانیه
نظرسنجی
به نظر شما عملکرد تیم فوتبال گسترش فولاد در فصل هفدهم لیگ برتر به چه شکل بود؟
خوب65 (30%)
متوسط113 (52%)
ضعیف39 (18%)
کنفرانس خبری بعد از بازی پیکان -  گسترش فولاد
فلاحت زاده: توپ هایمان گل نشد و روی اشتباه فردی گل خوردیم 1396-07-19| 18:45

مربی تیم گسترش فولاد تبریز هدف این تیم راجدا شدن از قعر جدول عنوان کرد.

به گزارش روابط عمومی باشگاه فرهنگی  ورزشی گسترش فولاد تبریز، فرشاد فلاحت‌زاده در نشست خبری بعد از بازی مقابل پیکان، با اشاره به تغییرات عمده‌ ایجاد شده در تیم، اظهار داشت: موقعیت‌های خوبی داشتیم، اما توپ‌های ما به گل نرسید و روی یک اشتباه فردی باختیم.

مربی تیم فوتبال گسترش فولاد تبریز با بیان اینکه 70 درصد بازی در اختیار ما بود، افزود: موقعیت‌های خوبی هم داشتیم، اما نتوانستیم به خواسته‌های خود برسیم. دقایق آخر هم از شیوه بازی مستقیم استفاده کردیم، اما این شیوه کارساز نبود و شکست خوردیم.

فلاحت زاده اضافه کرد: در حالی که بازیکنان با تجربه همچون تیموریان و خالقی‌فر در ترکیب نبودند، اما بازیکنان جوان شایستگی خود را نشان دادند. ان‌شاالله در هفته‌های بعدی بازی‌های بهتری را از تیم ما خواهیم دید.

وی درخصوص عملکرد تیم داوری بیان داشت: تصمیم داور در چند صحنه اشتباه بود و خودش هم این موضوع را قبول کرد و همچنین می‌توانست وقت اضافه بیشتری بگیرد، چرا که دروازه‌بان حریف 2 دقیقه روی زمین بود و صحنه‌ها و تعویض‌هایی هم شکل گرفت.

فرشاد فلاحت زاده هدف گسترش فولاد راجدا شدن از قعر و رسیدن به نیمه جدول عنوان کرد و تصریح کرد: می توانیم شرایط خود را بهبود ببخشیم.

شایان ذکر است، تیم فوتبال گسترش فولاد تبریز در چارچوب دیدار هفته نهم لیگ برتر برابر میزبان خود، پیکان تهران با نتیجه یک-صفر مغلوب شد.

 

عملیات
کلوب
ارسال نظر