جدول امتیازات
رتبه تیم بازی امتیاز
1 پرسپولیس 15 36
2 پارس جنوبی جم 15 29
3 فولاد 15 27
4 پیکان 15 25
5 سایپا 15 23
6 صنعت نفت آبادان 15 21
7 استقلال 15 20
8 گسترش فولاد 15 20
9 ذوب آهن 15 19
10 پدیده 15 18
11 تراکتورسازی 15 17
12 سپاهان 15 15
13 استقلال خوزستان 15 14
14 نفت تهران 15 13
15 سپیدرود رشت 15 12
16 سیاه جامگان 15 8
مشاهده کامل جدول
تبلیغات
بازی گذشته
ورزشگاه امام رضا (ع) مشهد
چهارشنبه 15 آذر 96
ساعت : 14:30
پدیده
گسترش فولاد
 
 
0
:
1


بازی پیش رو
ورزشگاه تختی جم
3 دی 96
ساعت : 16:30
پارس جنوبی جم
گسترش فولاد
- روز
: - ساعت
:- دقیقه
:- ثانیه
نظرسنجی
به نظر شما نتیجه دیدار پارس جنوبی جم - گسترش فولاد کدام گزینه خواهد بود؟
برد گسترش فولاد تبریز124 (58%)
مساوی19 (9%)
برد پارس جنوبی69 (33%)
مرحله یک چهارم جام حذفی
بابل
27 آذر 96
ساعت : 13:45
خونه به خونه
گسترش فولاد
- روز
: - ساعت
:- دقیقه
:- ثانیه
دپارتمان داوری اعلام کرد:
بازی پیکان تهران - گسترش فولاد را  صفایی قضاوت می کند 1396-07-17| 12:15

داوران بازی های هفته نهم، رقابت های لیگ برتر فوتبال مشخص شدند.

 به گزارش روابط عمومی باشگاه فرهنگی ورزشی گسترش فولاد تبریز، دپارتمان داوری فدراسیون فوتبال اسامی داوران دیدار های هفته نهم مسابقات لیگ برتر را اعلام کرد.

بر این اساس اسامی داوران هفته نهم، رقابت های لیگ برتر به شرح زیر است:

 

پنجشنبه 20 مهر

استقلال خوزستان-پرسپولیس تهران/ ورزشگاه غدیر اهواز - ساعت 17:00 

محمدحسین زاهدی فرد – آرمان اسعدی – محمد عطایی – کوپال ناظمی – ناظر: محمدعلی فروغی

پيکان تهران-گسترش فولاد تبریز/  ورزشگاه شهدای شهر قدس- ساعت 16:00            

علی صفایی – رضا سخندان – رضا قیم – علی اصغر مومنی – ناظر: ایرج نظری

جمعه 21 مهر

سپاهان اصفهان-سیاه جامگان /  ورزشگاه نقش جهان اصفهان- ساعت 17:00              

وحید کاظمی – سعید علی نژادیان – ایوب غلامزاده – ابوالفضل گرجی – ناظر: حسین عسگری

پدیده خراسان-ذوب آهن اصفهان / محل برگزاری بعدا اعلام می شود-ساعت 16:30                       

اشکان خورشیدی – علی میرزابیگی – رسول فروغی – کیوان علی محمدی – ناظر: علی خسروی

صنعت نفت آبادان-نفت تهران / ورزشگاه تختی آبادان- ساعت 17:15             

حمید حاج ملک – حمید سبحانی – براتعلی مولوی – کمیل غلامی – ناظر: علیرضا یزدانی

سايپـا تهران-سپيدرود رشت /  ورزشگاه  پاس قوامین تهران - ساعت 16:00              

علیرضا فغانی – رحیم شاهین – اسد حاج محمدی – محمدملکی – ناظر: اسماعیل صفیری

تراکتورسازي تبریز-پارس جنوبي جم /  ورزشگاه یادگار امام تبریز-ساعت 16:00

موعود بنیادی فر – محمدرضا منصوری – بابک عباسقلی زاده – حسین زیاری – ناظر: محمدجواد تقی پور

استقلال تهران-فولاد خوزستان / ورزشگاه آزادی تهران- ساعت 17:00            

حسین زرگر – محمدرضا ابوالفضلی – سعید قاسمی – سعید رحیمی مقدم – ناظر: مسعود مرادی

 

عملیات
کلوب
ارسال نظر