جدول امتیازات
رتبه تیم بازی امتیاز
1 پدیده 4 9
2 سپاهان 4 8
3 پرسپولیس 4 8
4 پارس جنوبی جم 4 7
5 فولاد 4 7
6 پیکان 4 6
7 استقلال 4 5
8 ذوب آهن 4 5
9 تراکتورسازی 4 5
10 گسترش فولاد 4 4
11 سایپا 4 4
12 استقلال خوزستان 4 3
13 صنعت نفت آبادان 4 3
14 نفت‌ م.سلیمان 4 3
15 نساجی مازندران 4 2
16 سپیدرود رشت 4 1
مشاهده کامل جدول
تبلیغات
بازی گذشته
شهر قدس تهران
پنج شنبه 25مرداد
ساعت : 20:30
پیکان
ماشین سازی
 
 
1
:
1


بازی پیش رو
استادیوم اختصاصی بنیان دیزل
پنج شنبه 1 شهریور
ساعت : 19:30
ماشین سازی
ذوب آهن
- روز
: - ساعت
:- دقیقه
:- ثانیه
نظرسنجی
به نظر شما نتیجه بازی ماشین سازی - ذوب آهن کدام گزینه است؟
برد ماشین سازی تبریز103 (38%)
تساوی129 (47%)
برد ذوب آهن42 (15%)
قرعه کشی و اعلام برنامه مسابقات دسته اول فوتبال جوانان کشور 1396-07-11| 22:10

قرعه کشی لیگ دسته اول جوانان در فصل 97-96 انجام شد.‏

به گزارش روابط عمومی باشگاه فرهنگی ورزشی گسترش فولاد تبریز، قرعه کشی لیگ دسته اول جوانان فوتبال کشور در فصل 97-96 با حضور ‏مسئولان سازمان لیگ، نمایندگان تمامی تیم های حاضر در مسابقات برگزار شد. ‏
بر این اساس، تیم ها در سه گروه به قید قرعه به شرح زیر قرار گرفتند:‏
گروه یک: شهرداری بندرامام، شهرداری اراک، گهر زاگرس درود، ملی حفاری اهواز، آب منطقه ای کرمانشاه، نفت امیدیه، نفت ‏آبادان، پاس همدان، استقلال اهواز که تیم پتروشیمی ماهشهر جایگزین شوند.‏
گروه دو: ملوان بندرانزلی، پدیده ساری، دخانیات گیلان، گسترش فولاد تبریز، دبیری تبریز، پارسه ساری، شهرآشوب  ساری، ‏صبای قم، دانش فریدونکنار
گروه سه: ایرانجوان خورموج( بهمن دزفول)، شهرداری بندرعباس، هلال احمر گراش، مس رفسنجان، شهید وفایی شیراز، پارس ‏جنوبی جم، ایرانجوان بوشهر، فجرشهید سپاسی، پدیده اصفهان
از هر گروه سه تیم به مرحله پایانی صعود کرده و در مرحله دوم در دو گروه مسابقات به صورت مجتمع انجام می دهند و در ‏نهایت 4 تیم به مرحله پایانی صعود می کنند.‏
در مرحله پایانی مسابقات به صورت مجتمع برگزار تا دو تیم به لیگ برتر جوانان فصل 98-97 صعود کنند.‏
از هر گروه یک تیم به مسابقات مناطق فصل 98-97 سقوط می کند. با توجه به تعداد تیم ها قرعه کشی و گروه بندی به صورت ‏منطقه ای انجام شد.‏

همچنین طبق قرعه کشی به عمل آمده، برنامه بازی های هفته اول این رقابت ها که 25 الی 30 مهر برگزار خواهد شد، به شرح ذیل است:

گسترش فولاد – دبیری تبریز

صبای قم-ملوان

پدیده ساری-شهرآشوب ساری

پارسه ساری-دخانیات گیلان

قرعه استراحت: دانش فریدونکنار

عملیات
کلوب
ارسال نظر