جدول امتیازات
رتبه تیم بازی امتیاز
1 پرسپولیس 15 36
2 پارس جنوبی جم 15 29
3 فولاد 15 27
4 پیکان 15 25
5 سایپا 15 23
6 صنعت نفت آبادان 15 21
7 استقلال 15 20
8 گسترش فولاد 15 20
9 ذوب آهن 15 19
10 پدیده 15 18
11 تراکتورسازی 15 17
12 سپاهان 15 15
13 استقلال خوزستان 15 14
14 نفت تهران 15 13
15 سپیدرود رشت 15 12
16 سیاه جامگان 15 8
مشاهده کامل جدول
تبلیغات
بازی گذشته
ورزشگاه امام رضا (ع) مشهد
چهارشنبه 15 آذر 96
ساعت : 14:30
پدیده
گسترش فولاد
 
 
0
:
1


بازی پیش رو
ورزشگاه تختی جم
3 دی 96
ساعت : 16:30
پارس جنوبی جم
گسترش فولاد
- روز
: - ساعت
:- دقیقه
:- ثانیه
نظرسنجی
به نظر شما نتیجه دیدار پارس جنوبی جم - گسترش فولاد کدام گزینه خواهد بود؟
برد گسترش فولاد تبریز130 (59%)
مساوی20 (9%)
برد پارس جنوبی69 (32%)
مرحله یک چهارم جام حذفی
بابل
27 آذر 96
ساعت : 13:45
خونه به خونه
گسترش فولاد
- روز
: - ساعت
:- دقیقه
:- ثانیه
قرعه کشی و اعلام برنامه مسابقات دسته اول فوتبال جوانان کشور 1396-07-11| 22:10

قرعه کشی لیگ دسته اول جوانان در فصل 97-96 انجام شد.‏

به گزارش روابط عمومی باشگاه فرهنگی ورزشی گسترش فولاد تبریز، قرعه کشی لیگ دسته اول جوانان فوتبال کشور در فصل 97-96 با حضور ‏مسئولان سازمان لیگ، نمایندگان تمامی تیم های حاضر در مسابقات برگزار شد. ‏
بر این اساس، تیم ها در سه گروه به قید قرعه به شرح زیر قرار گرفتند:‏
گروه یک: شهرداری بندرامام، شهرداری اراک، گهر زاگرس درود، ملی حفاری اهواز، آب منطقه ای کرمانشاه، نفت امیدیه، نفت ‏آبادان، پاس همدان، استقلال اهواز که تیم پتروشیمی ماهشهر جایگزین شوند.‏
گروه دو: ملوان بندرانزلی، پدیده ساری، دخانیات گیلان، گسترش فولاد تبریز، دبیری تبریز، پارسه ساری، شهرآشوب  ساری، ‏صبای قم، دانش فریدونکنار
گروه سه: ایرانجوان خورموج( بهمن دزفول)، شهرداری بندرعباس، هلال احمر گراش، مس رفسنجان، شهید وفایی شیراز، پارس ‏جنوبی جم، ایرانجوان بوشهر، فجرشهید سپاسی، پدیده اصفهان
از هر گروه سه تیم به مرحله پایانی صعود کرده و در مرحله دوم در دو گروه مسابقات به صورت مجتمع انجام می دهند و در ‏نهایت 4 تیم به مرحله پایانی صعود می کنند.‏
در مرحله پایانی مسابقات به صورت مجتمع برگزار تا دو تیم به لیگ برتر جوانان فصل 98-97 صعود کنند.‏
از هر گروه یک تیم به مسابقات مناطق فصل 98-97 سقوط می کند. با توجه به تعداد تیم ها قرعه کشی و گروه بندی به صورت ‏منطقه ای انجام شد.‏

همچنین طبق قرعه کشی به عمل آمده، برنامه بازی های هفته اول این رقابت ها که 25 الی 30 مهر برگزار خواهد شد، به شرح ذیل است:

گسترش فولاد – دبیری تبریز

صبای قم-ملوان

پدیده ساری-شهرآشوب ساری

پارسه ساری-دخانیات گیلان

قرعه استراحت: دانش فریدونکنار

عملیات
کلوب
ارسال نظر